Start » Kostka brukowa

Betonowa kostka brukowa

13 sierpnia 2010 0 Komentarzy

Kostka brukowa jest produkowana z różnych materiałów – wszystkie one jednak charakteryzują się tym, że są bardzo trwałe i odporne na zniszczenia. Do materiałów tych zaliczany jest beton. Dostępna na rynku betonowa kostka brukowa odznacza się zróżnicowaną grubością – wszystko zależy od tego, na jaką konkretnie nawierzchnię ma zostać przeznaczona.

Na posesjach prywatnych grubość sześciu centymetrów powinna być wystarczająca. Tak więc przy jej zakupie trzeba zwrócić uwagę na to, gdzie wokół domu zostanie położona. Przy tej okazji pamiętać również należy o tym, że kostka wysokiej jakości posiada kilka cech, które koniecznie trzeba uwzględnić.

A zatem jest odporna na mrozy. Poza tym nie wchłania wody. Jest w stanie wytrzymać naprawdę spore obciążenia, a wskutek ich nie ulega zniekształceniom – nie ma w tym przypadku mowy o tym, aby zmieniła swoje rozmiary, chociaż oczywiście pewne nieznaczne odchylenia i tak po jakimś czasie wystąpią – nie mniej jednak i tym zakresie obowiązują pewne dopuszczalne normy.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.