Start » Kostka brukowa

Przed położeniem nawierzchni

25 stycznia 2010 0 Komentarzy

kostka brukowaPrzed ułożeniem nawierzchni z kostki brukowej koniecznie trzeba zwrócić uwagę na kilka rzeczy – dzięki temu uniknie się problemów.

Przede wszystkim zakupiony towar należy dokładnie obejrzeć – nie może on być uszkodzony, popękany etc. Taki do układania się nie nadaje i wraz z reklamacją powinien trafić z powrotem do sprzedawcy. Poza tym już przy samym układaniu kostki trzymać się należy kilku zasad – jeśli będzie bowiem źle ułożona i wskutek tego dozna uszkodzeń, wówczas nawet i gwarancja nie zda się na nic.

Kluczem do sukcesu jest bardzo dobrze wykonana podbudowa. W związku z tym oszczędności w tym zakresie wskazane nie są. Pod względem grubości podbudowa powinna być dostosowana od tego, jaki wokół domu jest grunt – im bardziej jest on mokry i wilgotny, tym grubsza powinna być podbudowa. Ponadto – bez względu na grubość – trzeba ją bardzo dobrze ubić i dokładnie wykonać spoiny.

Koniecznie też trzeba wziąć pod uwagę miejsce, w którym kostka brukowa zostanie ułożona.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.