Start » Kostka brukowa

Sposoby na kostkę betonową

27 kwietnia 2010 0 Komentarzy

kostka betonowa, do ogroduBrukowa kostka betonowa wyróżnia się dwoma podstawowymi zaletami. Po pierwsze – jest bardzo trwała oraz odporna na różnego rodzaju czynniki, po drugie natomiast – nie jest droga. Wspomnieć również należy koniecznie o tym, że ze względu na szeroką gamę kolorów oraz form, w jakiej jest dostępna, daje bardzo duże możliwości w zakresie ułożenia nawierzchni.

Nie wolno zapominać o tym, iż nawierzchnia musi zostać bardzo starannie i dobrze zaprojektowana, albowiem ona też stanowi wizytówkę całej posesji. Wcale nie musi być jednolita, z powodzeniem układać przeróżne wzory, dzięki czemu efekt końcowy jest interesujący.

Sposobów na jej układanie jest wiele – ukośny, rzędowy, wachlarzowy i tym podobne. Warto pomyśleć o wpleceniu w kompozycję nieregularnych elementów. Pamiętać jednak należy o tym, że nawierzchnia powinna kompozycyjnie harmonizować ze stylem domu oraz jego otoczenia. Ma ona bowiem na celu podkreślenie ich charakteru, uzupełnienie go. Do tego wszystkiego musi być funkcjonalna.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.